advertisement_alt advertisement_alt advertisement_alt advertisement_alt

Кандидат! Левик Віталій(Укр-22р)

Тема в разделе "Фото Форумчан", создана пользователем Левик Віталій, 10 апр 2015.

/5, Голосов: 0

advertisement_alt advertisement_alt advertisement_alt advertisement_alt advertisement_alt advertisement_alt
  1. TopicStarter Overlay
    Левик Віталій

Левик Віталій Только пришел Пользователь

Оценки:
    +0 / -0
    Привіт всім учасникам і підписникам пабліку "Prosecrets" . Звати мене Віталій мені скоро 22р.(14квіт) Родом з Укр з невеликого міста в 18тис , промисловість міста на пряму залежить від ТЕС, яка неподалік збудована і годує весь район))) І мене також) Ще з малку мені подобалися люди які мали атлетичну форму тіла, мені було цікаво але великої уваги я їм не оприділяв, оскільки було досить багато навчання, Школа-Коледж-Інститут (дічвата-компанія-комп"ютерні ігри :sorry: . Я завжди виділявся з компанії позетивним настроєм і хлопці більші за мене любили мене перевертати підіймати , показувати свою силу на той час я важив 40кг при рості 178) Дуже мало, я не часто любив проводити час за тарілкою.... І тут момент істини, мене заїло то ким, я буду... Помінялася компанія, друзів здебільш стало менше, я вирішив попробувати таку модну тенденцію як Crossfit. Стало получатися я інтенсивно тренувався набирав вагу і поринув у це з головою... На даний час мої цілі покращити форму, добитися естетичного тіла... Для мене великим прикладом являється атлет "Френк Зейн" хочеться наблизитися до таких форм... Я нікуда не спішу не рвуся, я знаю, що це не легка дорога і не шукаю швидких шляхів, най буде 2кг в рік но якісних... Бажаю всім конкурсантам успіху у прогресі, і всім хто поставив цілі обовязково добитися їх, пройти море невдач но всежтаки не зупинятися і рухатися тільки в перед! Дякую за увагу всім хрошого настрою  :rolleyes:

2jHEwLE9N1M.jpg

2vv6LPCohHY.jpg

20131025_174030.jpg

osvPukPzX3I.jpg

P1020269.JPG

Qu6-8Y-K_Yg.jpg

CPqTel5_sWo.jpg

dzfN6xVFkU0.jpg

iImXpaxRHlA.jpg

k0LmZXeNdoY.jpg

P1020358.JPG

P1020427.JPG

PIXECT-20150218001911.jpg

Безымянный.png23.png

qo_tUBOGmWY.jpg

Последнее редактирование модератором: 10 апр 2015

Cайт не одобряет и не поддерживает применение ААС как спортсменами, так и обычными людьми и предупреждает о возможном непоправимом вреде здоровью при их употреблении.
Вся информация носит ознакомительный характер для предоставления полноценной и правдивой информации о применении фармакологии в спорте.